РАБОТА СПАРТЫЎНЫХ ПЛЯЦОВАК. ЛЕТА - 2018 - Орловская СШ

РАБОТА СПАРТЫЎНЫХ ПЛЯЦОВАК. ЛЕТА - 2018

“Зацвярджаю”

                                                                                              Дырэктар школы

                                                                         ________________ В.В. Майсюк

                                                                           “___”_________________ 2018г.

ПЛАН

РАБОТЫ СПАРТЫЎНЫХ ПЛЯЦОВАК

НА ЛЕТА 2018 г.

Дата

Мерапрыемства

Час

       Адказны

01.06

Мініфутбол

11.00

   Скулавец І.У.

  1. 06

Баскетбол

11.00

   Скулавец І.У.

04.06

Футбол

11.00

   Скулавец І.У.

05.06

Валейбол

11.00

   Скулавец І.У.

06.06

Піянербол

11.00

   Скулавец І.У.

07.06

Баскетбол

11.00

   Скулавец І.У.

08.06

Мініфутбол

11.00

   Скулавец І.У.

09.06

Баскетбол

11.00

   Скулавец І.У.

11.06

Футбол

11.00

   Скулавец І.У.

12.06

Валейбол

11.00

   Скулавец І.У.

13.06

Піянербол

11.00

   Скулавец І.У.

14.06

Баскетбол

11.00

   Скулавец І.У.

15.06

Мініфутбол

11.00

   Скулавец І.У.

16.06

Баскетбол

11.00

   Скулавец І.У.

18.06

Футбол

11.00

   Скулавец І.У.

19.06

Валейбол

11.00

   Скулавец І. У.

20.06

Піянербол

11.00

   Скулавец І.У.

21.06

Баскетбол

11.00

  Скулавец І.У.

22.06

Мініфутбол

11.00

  Скулавец І.У.

23.06

Баскетбол

11.00

Скулавец І.У.  

25.06

Футбол

11.00

  Скулавец І.У.

26.06

Валейбол

11.00

 Скулавец І.У.

27.06

Піянербол

11.00

   Скулавец І.У.

28.06

Баскетбол

11.00

   Скулавец І.У.

29.06

Футбол

11.00

   Рудзько В.В.

30.06

Валейбол

11.00

   Рудзько В.В.

 

Дата

Мерапрыемства

Час

   Адказны

02.07

Піянербол

11.00

Рудзько В.В.

04.07

Баскетбол

11.00

Рудзько В.В.

05.07

Мініфутбол

11.00

Рудзько В.В.

06.07

Баскетбол

11.00

Рудзько В.В.

07.07

Мініфутбол

11.00

Рудзько В.В.

09.07

Баскетбол

11.00

Рудзько В.В.

10.07

Футбол

11.00

Рудзько В.В.

11.07

Валейбол

11.00

Рудзько В.В.

12.07

Піянербол

11.00

Рудзько В.В.

13.07

Баскетбол

11.00

Рудзько В.В.

14.07

Мініфутбол

11.00

Рудзько В.В.

16.07

Баскетбол

11.00

Рудзько В.В.

17.07

Футбол

11.00

Рудзько В.В.

18.07

Валейбол

11.00

Рудзько В.В.

19.07

Піянербол

11.00

Рудзько В.В.

20.07

Баскетбол

11.00

Скрабец А.М.

21.07

Мініфутбол

11.00

Скрабец А.М.

23.07

Баскетбол

11.00

Скрабец А.М.

24.07

Футбол

11.00

Скрабец А.М.

25.07

Валейбол

11.00

Скрабец А.М.

26.07

Піянербол

11.00

Скрабец А.М.

27.07

Баскетбол

11.00

Скрабец А.М.

28.07

Футбол

11.00

Скрабец А.М.

30.07

Волейбол

11.00

Скрабец А.М.  

31.07

Мініфутбол

11.00

Скребец А.М.

Дата

Мерапрыемства

Час

    Адказны

01.08

Футбол

11.00

Скрабец А.М.

02.08

Мініфутбол

11.00

Скрабец А.М.

03.08

Баскетбол

11.00

Скрабец А.М.

04.08

Футбол

11.00

Зельманчук Г.В.

06.08

Валейбол

11.00

Зельманчук Г.В.  

07.08

Піянербол

11.00

Зельманчук Г.В.

08.08

Баскетбол

11.00

Зельманчук Г.В.

09.08

Мініфутбол

11.00

Зельманчук Г.В.  

10.08

Баскетбол

11.00

Зельманчук Г.В.  

11.08

Футбол

11.00

Знльманчук Г.В.

13.08

Валейбол

11.00

Зельманчук Г.В.

14.08

Піянербол

11.00

Зельманчук Г.В.

15.08

Баскетбол

11.00

Зельманчук Г.В.

16.08

Мініфутбол

11.00

Аўсянік В.В.

17.08

Баскетбол

11.00

Аўсянік В.В.

18.08

Футбол

11.00

Аўсянік В.В.

20.08

Валейбол

11.00

Аўсянік В.В.

21.08

Піянербол

11.00

Скрабец А.М.

23.08

Баскетбол

11.00

Аўсянік В.В.

24.08

Мініфутбол

11.00

Аўсянік В.В.

25.08

Баскетбол

11.00

Аўсянік В.В.

29.08

Футбол

11.00

Аўсянік В.В.

30.08

Валейбол

11.00

Аўсянік В.В.

31.08

Піянербол

11.00

Аўсянік В.В.